folderO FIRMIE

Usługi kierujemy do przedsiębiorców, którzy poszukują profesjonalnego wparcia w dziedzinach z zakresu rachunkowości i finansów.

Świadczmy kompleksową obsługę dla przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na uproszczonych formach ewidencji księgowej: podatkowej księdze przychodów i rozchodów, ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm osób fizycznych jak i spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń.

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

KSIĘGOWOŚĆ ON-LINE

Księgowość on-line ma na celu optymalizację kosztów, oszczędność Waszego czasu, bezpłatne fakturowanie, kontrolę płatności i rozrachunków, wygodę w zarządzaniu. Przy współpracy z firmą TAXXO usprawniamy nasz kontakt z klientem poprzez ułatwienie w przekazywaniu dokumentów, a jednocześnie, zwiększamy nadzór klienta nad czynnościami biura.

Naszym klientom rozliczającym się na podstawie KIPR udostępniamy bezpłatnie platformę do wymiany danych, za pomocą której klient przekazuje dokumenty do biura, wystawia faktury sprzedaży i może prowadzić nadzór i kontrole rozrachunków.

Zaprzaszamy klientów ze wszystkich rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach.

NASZ PARTNER:

logo

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Ikona Kontakt

(42) 634-35-28, 515-284-335


biuro@lodz-biuro-rachunkowe.com.pl