bookCENNIK

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, cena usługi jest indywidualnie negocjowana z Klientem przed podpisaniem umowy o świadczenie usług. Rozmowa z Państwem pozwala nam rozpoznać potrzeby i możliwości klientów aby móc dobrać dla każdego indywidualne odpowiednie warunki współpracy.

CENY USŁUG UZALEŻNIONE SĄ OD KILKU CZYNNIKÓW:

 • formy prawnej i rodzaju prowadzonej ewidencji księgowej.
 • rozmiarów prowadzonej działalności mierzonej ilością generowanych dokumentów oraz otrzymywanych dokumentów obcych..
 • sposobu opodatkowania i specyfiki działalności firmy.
 • zakresu zleconych usług i wielkości zatrudnienia.

SZACUNKOWE CENY NA USŁUGI KSIĘGOWE:

Księga przychodów i rozchodów osób fizycznych nie zatrudniających pracowników i prowadzących działalność w niewielkim zakresie prowadzimy już od 200.00 zł.

Księgi Handlowe uzależniamy od wielkości firmy i złożoności zagadnień z zakresu prawa podatkowego prowadzimy już od 400.00 zł

Kadry i płace wyceniane są niezależnie, stawka jednostkowa to 40 zł od pracownika na umowę o pracę oraz 20 zł od umowy cywilnoprawnej.

Stowarzyszenia, Fundacje i małe spółki prawa handlowego mogą liczyć na rabaty cenowe.

ROZLICZENIA PODATKÓW ZAGRANICZNYCH

Rozszerzając paletę naszych usług oferujemy rozliczenia podatków i zasiłków zagranicznych przy współpracy z Centrum Usług Finansowych rozliczamy:

Zwrot podatku z 10 krajów:, Niemcy, Belgia, Holandia, Norwegia, USA, Dania, Szwecja, Austria, Irlandia, Anglia.

 1. ZAWSZE zwiększamy maksymalnie zwrot dzięki doliczeniu wszelkich możliwych ulg, dodatków, warunków specjalnych.
 2. Gwarantujemy bezpłatną wstępną kalkulację zwrotu podatku oraz zasiłków z większości krajów.
 3. Brak zwrotu podatku/zasiłku – brak prowizji w standardowych rozilczeniach**. A gdy zwrot jes, prowizja jest pobierana po zakończeniu procedury zwrotu podatku/zasiłku. Klient nie musi wykładać pieniędzy z góry.
 4. Za działania standardowo podejmowane z urzędem z zagranicy nie pobieramy dodatkowych opłat, monity, odwołania, reklamacje są prowadzone w cenie usługi.

ZASIŁKI – MOŻNA OTRZYMAĆ:

 1. Zasiłek Niemcy – Kindergeld: 2 208 euro – rcznie za 1 dziecko, za kolejne dzieci nawet więcej.
 2. Zasiłek Holandia – kinderbijslag 1 114 euro – rocznie za 1 dziecko, za kolejne dzieci nawet więcej. Zasiłek ten może być zwiększonyo 1017 – 1800 euro z KinderBonden budget rocznie.
 3. Zasiłek Holandia – Zorgtoelag; 1056 euro rocznie. A jeżeli klient będzie rozliczany z partnerem fiskalnym ostateczna kwota może sięgać do 2124 euro rocznie.

Jesteśmy godni zaufania. Firma CUF Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Agentem Podatkowym w zagranicznych urzędach skarbowych. Niemcy (Steuerberater), Holandia (posiadamy nr „BECON”), Anglia, Irlandia, Belgia

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Ikona Kontakt

(42) 634-35-28, 515-284-335


biuro@lodz-biuro-rachunkowe.com.pl